Zespół ORPEG

 

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą

  • Justyna Kralisz

Wicedyrektorzy Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą

  • Agnieszka Koterla - wicedyrektor ds. kształcenia na odległość
  • Małgorzata Kamińska - wicedyrektor ds. Polonijnego Centrum Nauczycielskiego

Sekretariat

  • Bożena Rosłon - specjalista: sekretariat@orpeg.pl
  • Kinga Kowalewska - specjalista: sekretariat@orpeg.pl

Wydział Kształcenia na Odległość

  • Agnieszka Koterla - wicedyrektor
  • Małgorzata Muszyńska - specjalista ds. kształcenia na odległość: ksztalcenienaodleglosc@orpeg.pl
  • Wojciech Balcerzak - specjalista ds. kształcenia na odległość: ksztalcenienaodleglosc@orpeg.pl
  • Magdalena Marczewska - specjalista ds. kształcenia na odległość: ksztalcenienaodleglosc@orpeg.pl
  • Eliza Dworakowska - psycholog: ksztalcenienaodleglosc@orpeg.pl

Wydział Wspierania Oświaty Polskiej za Granicą

  • Mariusz Wychódzki - nauczyciel konsultant: kierowanienauczycieli@orpeg.pl
  • Stanisław Świętek - specjalista: kierowanienauczycieli@orpeg.pl
  • Magdalena Jędrych - specjalista: podreczniki@orpeg.pl

Wydział Nadzoru

  • Urszula Łączyńska - wizytator ds. Szkół Europejskich: urszula.laczynska@orpeg.pl
  • Łucja Pawłowska - wizytator ds. Szkół Europejskich: lucja.pawlowska@orpeg.pl
  • Mariola Cieślik - wizytator: mariola.cieslik@orpeg.pl
  • Barbara Talik - wizytator: barbara.talik@orpeg.pl
  • Teresa Dudkowska - wizytator: teresa.dudkowska@orpeg.pl
  • Anna Ferenc - nauczyciel konsultant: szkolyzagranica@orpeg.pl

Wydział Finansowo - Kadrowy

  • Urszula Świderska - główny księgowy: ksiegowosc@orpeg.pl
  • Jolanta Sulej - specjalista ds. księgowych: ksiegowosc@orpeg.pl
  • Alina Komorowska - specjalista ds. księgowych: ksiegowosc@orpeg.pl
  • Agnieszka Jagiełło - specjalista ds. księgowych: ksiegowosc@orpeg.pl
  • Renata Kwiatkowska - specjalista ds. księgowych: ksiegowosc@orpeg.pl
  • Małgorzata Łukasiewicz - specjalista ds. kadrowo-płacowych: kadry@orpeg.pl
  • Elżbieta Kornek - specjalista ds. kadrowych: kadry@orpeg.pl
  • Anna Keda - specjalista ds. kadrowo-płacowych: kadry@orpeg.pl
  • Magdalena Miedzińska-Niemiec - specjalista ds. kadrowo-płacowych: kadry@orpeg.pl

Wydział Informatyczny

  • Bartłomiej Barlakowski - specjalista ds. systemów informatyczno-administracyjnych sieci: bartlomiej.barlakowski@orpeg.pl
  • Dawid Skowyra - specjalista informatyk: dawid.skowyra@orpeg.pl
  • Martyna Romanowska - specjalista informatyk: martyna.romanowska@orpeg.pl

Wydział Administracyjny

  • Paulina Rybska - kierownik gospodarczy: administracja@orpeg.pl
  • Beata Borys - specjalista ds. administracyjnych: administracja@orpeg.pl
  • Anna Iwańska - specjalista ds. administracyjnych: administracja@orpeg.pl
  • Katarzyna Zasada - referent ds. administracyjnych: administracja@orpeg.pl

Samodzielne stanowisko ds. Informacji i Promocji

  • Magdalena Zaczek - specjalista ds. informacji i promocji: magdalena.zaczek@orpeg.pl

Polonijne Centrum Nauczycielskie

  • Małgorzata Kamińska - wicedyrektor
  • dr Joanna Wójtowicz - nauczyciel konsultant, język polski: joanna.wojtowicz@orpeg.pl
  • Mariola Przekopiak - nauczyciel konsultant, edukacja wczesnoszkolna: mariola.przekopiak@orpeg.pl
  • Liliana Sosnowska - nauczyciel konsultant, historia Polski, informatyka: liliana.sosnowska@orpeg.pl
  • Ilona Plewnicka - nauczyciel konsultant, wiedza o Polsce, historia Polski: ilona.plewnicka@orpeg.pl
  • Katarzyna Pawelec - specjalista: pcn_sekretariat@orpeg.pl

Rada Pedagogiczna szkół im. KEN Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą, w roku szkolnym 2022/2023

  • Agnieszka Koterla - wicedyrektor, edukacja wczesnoszkolna
  • Wojciech Balcerzak - informatyka
  • Ewa Beczek - język angielski
  • Rafał Drużdżel - historia, wiedza o Polsce
  • Eliza Dworakowska - psycholog
  • Anna Ferenc - język rosyjski
  • Tomasz Fliszkiewicz - język polski, wiedza o kulturze
  • Jadwiga Gerek - matematyka
  • Anna Kmieć - plastyka, technika
  • Agnieszka Kołdacha-Szeremeta - język niemiecki, geografia
  • Beata Kowalczyk-Kozłowska - matematyka
  • Rafał Kowalik - edukacja dla bezpieczeństwa
  • Waldemar Krawiec - język polski
  • Artur Krysiak - plastyka, muzyka
  • Sylwester Kuśmierz - wychowanie fizyczne
  • Jadwiga Lisiak - język polski
  • Bożena Makulska-Dąbkowska - matematyka
  • Joanna Nakonieczna - edukacja wczesnoszkolna
  • Grzegorz Nowak - historia, historia i społeczeństwo, wiedza o Polsce
  • Izabela Pastuszko - geografia
  • Arleta Pawlik-Pocięgiel - język francuski
  • Danuta Rybusińska - edukacja wczesnoszkolna
  • Małgorzata Sikorska - język polski
  • Marta Sikorska - wiedza o społeczeństwie, historia, wiedza o Polsce, podstawy przedsiębiorczości
  • Ewa Sołowiej-Mędrzak - chemia
  • Magdalena Sulich - język angielski
  • Izabela Wiśniowska - biologia, przyroda

WYTWORZYŁ
Magdalena Zaczek
DATA WYTWORZENIA
20/01/2021
OPUBLIKOWAŁ
Magdalena Zaczek
DATA PUBLIKACJI
24.09.2020 15:15
ILOŚĆ WYŚWIETLEŃ
REJESTR ZMIAN

Zaktualizowane 5 września 2022 o 12:29:27 [aktualna wersja] przez Administrator

Zaktualizowane 5 września 2022 o 12:21:57 przez Magdalena Zaczek

Zaktualizowane 5 września 2022 o 12:20:41 przez Magdalena Zaczek